Biz Kimiz


İnoks Lazer Eskişehir'de kurulmuş bir firmadır paslanmaz ürünler ve fittings malzemeleri üzerine satış ve üretim yapmaktadır. AISI 304, 309, 310, 316, 321, 430 Kalitelerde Paslanmaz Sac, Boru, Profil, Çubuk Mil, Altı Köşe, Köşebent, Lama, Fittings Malzemeleri konularında her türlü ölçü ve ebatlardaki ürün yelpazesini geniş tutarak, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını zamanında ve en hızlı şekilde karşılamak amacıyla, ürünlerini stoklarında hazır bulundurmaktadır. Bütün bu hizmetlerimiz doğrultusunda İnoks Lazer olarak, gelişmekte olan ve hızla yayılan Paslanmaz Çelik sektöründeki bulunduğumuz konumu ve hizmet kalitesini zirveye taşımayı ilke edinerek müşterimizin ürün ihtiyaçlarını en iyi şekilde belirleyerek Paslanmaz çeliğin işlenebilmesi için yatırımlar yapmaya devam etmekteyiz.

Vizyonumuz


Tüm çalışanlarımız ile birlikte bir takım ruhu içerisinde hareket ederek, müşterilerimizin arzu, istek ve ihtiyaçlarına uygun, her zaman güven duyacakları, üstün kaliteli ve en çeşitli stoku bulundurarak rakiplerimize kıyasla fark yaratmaya devam edeceğiz. Bu çalışma şekli ile müşterilerimize ve bizimle etkileşim içerisinde olanlara; sürekli fayda ve kazanç sağlayan bir şirket olacağız.

Misyonumuz


İnoks Lazer olarak müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla kalite standartlarına uygun, piyasada öncü olabilecek ürünleri temin etmek ve böylece firmamıza katma değer sağlamak, zamanı iyi değerlendirerek düzenli bir planlama ile sektörde üst düzeyde bir firma olabilmek için varız.